Administrativní pracovník/ce zákaznického oddělení (Hodonín)

SMERO, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Administrativní pracovník/ce zákaznického oddělení". Nástupní mzda je 18 000–22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Administrativní pracovník/ce zákaznického oddělení
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
18 000–22 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SMERO, spol. s r.o. - Hodonín
Velkomoravská 2497
695 01 Hodonín 1

Další informace o volném místu

Pracoviště: Velkomoravská 2497/83a, 695 01 Hodonín. Co budete dělat: přijímat objednávky na zboží od zákazníků. Zadávat objednávky do systému. Čeká vás každodenní telefonický kontakt se zákazníky. Potřebnou administrativu.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek. Plat dostanete vždy včas. Každý měsíc (po skončení zkušební doby) si v kanceláři vyzvednete stravenky. Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
Co čekáme: pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Ochotu učit se zbožíznalství. Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.Tah na branku. Uživatelskou znalost práce Word, Excel. Mzdové ohodnocení bude počítáno podle délky úvazku. Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová .

Kontakt na zaměstnavatele

Lenka Prokešová
prokesova.l@smero.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 18.12.2018