Administrátor/ka e-shopu, grafik/čka (Dubňany)

Okna Macek a.s. nabízí v obci Dubňany volnou pracovní pozici "Administrátor/ka e-shopu, grafik/čka". Nástupní mzda je 18 000–24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Administrátor/ka e-shopu, grafik/čka
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Dubňany
Mzda:
18 000–24 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Okna Macek a.s. - Dubňany 001
Nádražní 1701
696 03 Dubňany

Další informace o volném místu

Pracoviště: Nádražní 1701, 696 03 Dubňany. Do svého nově otevřeného e-shopu s nábytkem Maxiva hledáme administrátora/grafika eshopu:
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, pokročilou znalost grafických programů - Corel, Photoshop, uživatelskou znalost MS Office. Dále požadujeme zodpovědný a samostatný přístup k práci, organizační a komunikační dovednosti, schopnost prezentovat a obhájit své nápady a názory, výborný písemný projev. Zkušenosti v oboru s nábytkem výhodou, nikoliv podmínkou.
Vaší náplní práce bude především: navrhovat, upravovat a vytvářet interní dokumenty, zajištovat grafické práce na e-shopu, přidávat a aktualizovat produkty, popisky, fotografie a další informace k produktům na našem e-shopu MAXIVA.
Vstupní školení proběhne v sídle firmy v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy napište: E-SHOP.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí. Příspěvek na stravování.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Romana Lungová
prace@oknamacek.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 12.2.2019