Admnistrativní pracovník zákaznického oddělení (Hodonín)

SMERO, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Admnistrativní pracovník zákaznického oddělení". Nástupní mzda je 9 000–11 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Admnistrativní pracovník zákaznického oddělení
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
9 000–11 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SMERO, spol. s r.o. - Hodonín
Velkomoravská 2497
695 01 Hodonín 1

Další informace o volném místu

Pracoviště: Velkomoravská 2497/83a, 695 01 Hodonín. Rozšiřujeme zákaznické oddělení a přijmeme na naši pobočku v Hodoníně administrativní pracovníky. Pracovní místo je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Práce je na zkrácený 4 hodinový úvazek a nástup je možný ihned.
Co budete dělat: přijímat objednávky na zboží od zákazníků a zadávat je do systému. Čeká vás každodenní telefonický kontakt se zákazníky. Fakturaci a přípravu dokladů pro expedici objednávek.Třídit a archivovat doklady. Evidovat a řešit reklamace. Potřebnou administrativu s tím spojenou.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci. Mzdu dostanete vždy včas. Za zkrácený 4 hodinový úvazek se pro začátek můžete těšit na 9-11 000,- Kč hrubého. Stravenky. MultiSport Benefit, tedy permanentku do sportovišť po celé republice. Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
Co čekáme: pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Ochotu učit se zbožíznalství. Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.Tah na branku. Uživatelskou znalost práce Word, Excel.
Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová.

Kontakt na zaměstnavatele

Lenka Prokešová
prokesova.l@smero.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 7.12.2019