Analytik dat pro korporátní klienty (Hodonín)

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Analytik dat pro korporátní klienty". Nástupní mzda je 18 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Analytik dat pro korporátní klienty
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
18 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o.
Národní třída 3654
695 01 Hodonín 1

+420 703 165 888

Další informace o volném místu

Pracoviště: Národní třída 3654/44, 695 01 Hodonín. Co bude náplní Vaší práce: budete součástí týmu, který kontroluje a zadává klientská data v interních systémech banky, vyhodnocuje, ověřuje a dohledává údaje u zákazníka, komunikuje se zákazníky v cizím jazyce (AJ nebo NJ), poskytuje podporu pro zákazníky v případě dotazů (email, telefon),dále se jedná o evidování a archivaci jednotlivých operací, zpracování administrativních požadavků na PC, podílení se na zlepšování procesů.
Co od vás požadujeme: pečlivost, spolehlivost, analytické myšlení, schopnost samostatného úsudku a smysl pro detail, orientace na výsledek, zvládání situací pod tlakem, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC a v MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook,) základní znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem, vzdělání nebo praxe z oblasti obchodu a účetnictví výhodou, ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání.
Od nás získáte: jistotu a zázemí nadnárodní společnosti, kolegy, o které se můžete opřít, a vždy vám rádi poradí, kvalitní trénink a zaškolení do procesů provozu.
Jiné: nástup od 01.03.2020, nástupní hrubá mzda od 18.000 plus osobní hodnocení.
Zaměstnanecké benefity: 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna, plně hrazené stravenky (115 Kč/den), příspěvek 6 000 Kč do Cafeterie (všestranné využití např. platby v lékárnách, slevomat, wellness,...), příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2 400 Kč měsíčně, azykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny.
Kontakt na mail: office@erste-gss.com

Kontakt na zaměstnavatele

Lenka Chovančíková
+420 703 165 888
lenka.chovancikova@erste-gss.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 30.1.2020