Asistent/ka obchodu, marketingu a účetnictví (Hodonín)

Parket koncept s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Asistent/ka obchodu, marketingu a účetnictví". Nástupní mzda je 25 000–35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka obchodu, marketingu a účetnictví
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000–35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Parket koncept s.r.o.
Brněnská 3163
695 01 Hodonín 1

Další informace o volném místu

Pracoviště: Brněnská 3163/38, 695 01 Hodonín. Nástup dohodou. Baví Vás administrativa a chcete se stát oporou obchodní společnosti?
Do našeho týmu hledáme schopného a výkonného člověka, který bude odpovědný za podporu obchodního a marketingového týmu:
ASISTENTA/TKU OBCHODU, MARKETINGU A ÚČETNICTVÍ
Láká vás zajímavá a samostatná práce a komunikujete rádi s lidmi? Dokážete se soustředit na více věcí najednou a dotahovat věci do konce? Máte smysl pro detail a vnášíte do práce řád a systém? Je pro Vás důležité vidět za sebou dobré výsledky a spokojené klienty? Máte chuť na sobě pracovat a dále se vzdělávat?
Výsledkem Vaší práce budou: špičkově prezentovaná firma (web, reklamní výstupy, direkt maily) s dobrým jménem v očích zákazníků a veřejnosti. Ušetřený čas kolegů obchodního a marketingového týmu.
Co bude Vaším denním chlebem: realizace marketingových kampaní, vytváření ceníků a podkladů pro marketingové reklamní výstupy, správa webu a databáze zákazníků, průzkumy a zajišťování podkladů pro obchodně technické poradce, pomoc při účetních závěrkách.
K tomu, abyste uspěl/a potřebujete: chuť komunikovat a schopnost orientovat se ve velkém množství dat a informací, komunikativní znalost AJ, ŘP sk. B, znalost základů podvojného účetnictví výhodou.
Vaší výhodou může být praktická zkušenost z oblasti administrativy, není to však rozhodující - důležité jsou Vaše schopnosti.
Co u nás můžete očekávat: úvodní zaškolení a podporu ze strany spolupracovníků, HPP s fixní + pohyblivou složkou mzdy dle výsledků, možnost home office a pružná pracovní doba. Při dobrých výsledcích možný posun na samostatnější práci v obchodě a marketingu. Stravenky, školení.
Oslovila Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na email: haltmar@parketkoncept.cz
Vyhodnocení životopisů bude probíhat v prvním pracovním týdnu měsíce února 2020.

Kontakt na zaměstnavatele

Vilém Haltmar
haltmar@parketkoncept.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 21.1.2020