Asistent/ka jednatele / Finanční ředitel/ka (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Asistent/ka jednatele / Finanční ředitel/ka". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka jednatele / Finanční ředitel/ka
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
69602

Další informace o volném místu

Člověka, který se chce vypracovat na důležitou pozici. Rád pracuješ s čísly? Tak počítej s tím, že u nás se budeš mít dobře. Na této pozici budeš zpracovávat podklady pro mzdy, dohlížet na finanční tok společnosti.
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní osobu, dobrá znalost práce na PC, přehled z oblasti účetnictví a mezd, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost.
Nabízíme: úvazek na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč, stravenkový paušál, časový fond.
Pracovní náplň: zpracování podkladů pro mzdy, příprava účetních dokladů pro účetní, dohled nad finančními toky ve společnosti, zastoupení vedení společnosti v jeho nepřítomnosti, úkoly zadané vedením společnosti, komunikace s úřady, bankami a dalšími institucemi, zpracování reportů pro vedení společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Asistent/ka jednatele / Finanční ředitel/ka na e-mail: kariera@macekasyn.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem