Asistent/ka jednatele/personalista/tka (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Asistent/ka jednatele/personalista/tka". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka jednatele/personalista/tka
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
69602

Další informace o volném místu

Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní osobu, uživatelská znalost práce na PC, základní znalost / přehled z oblasti personalistiky a účetnictví, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost.
Nabízíme: úvazek na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 + 35 000 kč, stravenkový paušál, časový fond.
Pracovní náplň: vedení personalistiky včetně chystání podkladů pro mzdy, zajištění marketingových aktivit společnosti, příprava účetních dokladů pro účetní, dohled nad finančními toky ve společnosti, zastoupení vedení společnosti v jeho nepřítomnosti, úkoly zadané vedením společnosti, komunikace s úřady, bankami a dalšími institucemi, zpracování reportů pro vedení společnosti, správa vozového parku, dohled nad BOZP a PO.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Asistent/ka jednatele / Personalista na e-mail: krizova@macekasyn.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem