Asistent/ka prodeje (Hodonín)

Kaufland Česká republika v.o.s. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Asistent/ka prodeje". Nástupní mzda je 26 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka prodeje
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Hodonín
Mzda:
26 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Kaufland Česká republika v.o.s. - provozovna NC Cukrovar
Dvořákova 4115/6
69501

Další informace o volném místu

Povolení k zaměstnání dle §97 d). Co tě u nás bude bavit? Díky tvé práci najdou naši zákazníci vždy dostatek zboží v regálech. Čerstvost je základ, proto budeš také dohlížet na kontrolu kvality a cenového značení. Pravidelná komunikace se zákazníky při práci na pokladnách, informacích a obslužných pultech. Voňavá práce při dopékání pečiva. Další různorodé úkoly, které souvisí s prací v obchodě.
Jak si tě představujeme? Mezi lidmi jsi jako ryba ve vodě a rád zákazníkovi pomůžeš. Pokud už máš nějaké pracovní zkušenosti z obchodu, budeš mít výhodu. Rád se naučíš novým věcem i v rámci ostatních oddělení. Nevadí ti se prostřídat s kolegy na ranní, odpolední a mezi směny a pracovat i o víkendech a svátcích. Máš čistý trestní rejstřík.
Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele. Výdělek 26 000 Kč, po 1. roce ti ho navýšíme na 27 000 Kč a po 2. roce na 28 000 Kč. Benefitní systém Cafeteria - vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky. Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené. Příspěvek na stravování. Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
Možnost kariérního růstu. Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den. Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další). Vánoční balíček. Baby balíček při narození dítěte. Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka). Parkování zdarma. Kontakt na mail: gabriela.moravcova@kaufland.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci