Asistent/ka vedoucího výroby (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Asistent/ka vedoucího výroby". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka vedoucího výroby
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
69602

Další informace o volném místu

Asistent vedoucího výroby - člověk, který zajištuje nákup elektrických rozvaděčů na zakázku. Na této pozici budete provádět kontrolu kvality a podávat report vedoucímu výroby. Budete zajišťovat efektivní opravy výrobních zařízení, vydávat nářadí, spotřební materiál a ochranné pomůcky z provozního skladu. Řídit provozní sklad výroby, zajišťovat pravidelný servis (seřízení a opravy) výrobních zařízení. Budete plnit úkoly zadané vedoucím výroby, chystat výrobní dokumentaci. Provádět výstupní kontrolu a zajišťovat odstranění případných nedostatků. Zhotovovat fotodokumentaci zakázky. Zastupovat vedoucího výroby v jeho nepřítomnosti.
CNC programování, znalost němčiny, projekční software AutoCad výhodou.
Co za to dostanete: jistotu dobré a stabilní práce, kvalitní zaučení, práci mezi profesionály, příjemné pracovní prostředí, spravedlivou odměnu dle dosažených výkonů a uznání od svého okolí. Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Asistent vedoucího výroby na e-mail: cejkova@macekasyn.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny