Člen/ka implementačního týmu/knihovnický konzultant/servisní pracovník/ce (Hodonín)

Cosmotron Bohemia, s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Člen/ka implementačního týmu/knihovnický konzultant/servisní pracovník/ce". Nástupní mzda je 20 500 – 21 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Člen/ka implementačního týmu/knihovnický konzultant/servisní pracovník/ce
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Hodonín
Mzda:
20 500 – 21 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Cosmotron Bohemia, s.r.o.
Pančava 415/11
69501

724242250

Další informace o volném místu

Charakteristika pracovního místa - náplň práce: dohled nad dodržováním standardů a pravidel při vytváření a používání knihovního a informačního systému (KIS), návrh nových funkcí a vylepšení KIS s ohledem na trendy v oblasti knihovnictví a informační vědy, poskytování konzultací zákazníkům v oblasti standardů a pravidel - e-mailem nebo v rámci servisních návštěv, poskytování konzultací kolegům v rámci firmy, zajištění školení pro uživatele KIS, tvorba a aktualizace manuálů pro uživatele KIS, spolupráce při tvorbě propagačních materiálů.
Požadovaná kvalifikace a odborné znalosti: VŠ vzdělání 2. stupně v oboru: informační studia, případně informační technologie, anglický jazyk (na úrovni potřebné při práci s odborným textem), rozhled v problematice informačních technologií, standardů KIS, standardů a pravidel v oblasti odborných činností paměťových institucí, praxe v oblasti paměťových institucí a v prací s KIS je vítaná.
Osobnostní předpoklady: flexibilita, samostatnost, komunikativnost, prezentační schopnosti, tvořivost.
Stravenky, doplňování znalostí v oboru formou účasti na školeních a odborných akcích, odborný růst, zabezpečení ubytování v průběhu zaškolení a zapracování, práce v přátelském kolektivu, ve stabilní renomované společnosti, práce z domu (po zaškolení a nutném zapracování. Kontakt na mail: sasinova@cosmotron.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Cosmotron Bohemia, s.r.o.
Martina Sasínová
724242250
sasinova@cosmotron.cz


Poslední změna: před 1 měsícem