CNC programátor/ka (Hodonín)

GEMAX s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "CNC programátor/ka". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
CNC programátor/ka
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Hodonín
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
GEMAX s.r.o. - provozovna Hodonín
Lipová alej 752
69501

517 071 183

Další informace o volném místu

Hledáme kvalifikovaného pracovníka do strojírenské výroby. Jedná se o výrobu speciálních strojů a zařízení a jejich servis. Uvedená profese zahrnuje tvorbu technologie a CNC programování strojů pro kusovou výrobu strojírenských dílců.
Požadavky: tvorba CNC programů v řídících systémech Heidenhain a Siemens, řešení konstrukčních a technologických problémů ve výkresové dokumentaci, výborná orientace ve výkresové dokumentaci, komunikace se zákazníkem, znalost třískového obrábění a nástrojů, znalost AutoCAD, MS Office, technická a manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, podpora výroby a kvality, nutnost praxe s 3-osým a 5-osým CNC obráběním, ŘP sk. B, bezúhonnost, flexibilnost, vstřícnost.
Nabízíme: prodloužení pracovní smlouvy na dobu neručitou, roční odměny, 3 dny ŘD navíc nad rámec zákoníku práce, 3 dny sick days, příspěvky na stravování, závodní jídelna v areálu firmy, příspěvky na penzijní připojištění se státním příspěvkem nebo doplňkové penzijní spoření ve výši 2 300,- Kč měsíčně, zvýhodněné služby Vodafone pro zaměstnance a zvýhodněné ceny na tankování u firmy Schell, nástup možný po dohodě, možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti, nové moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu.
Životopisy zasílejte na mail: hana.ringerova@gemax.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Kontakt na zaměstnavatele

GEMAX s.r.o. - provozovna Hodonín
Hana Ringerová
517 071 183
hana.ringerova@gemax.cz


Poslední změna: před 1 týdnem