Controller (Kyjov)

Project Controls, s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Controller". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Controller
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Kyjov
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Project Controls, s.r.o. - pracoviště Za Humny
Za Humny 3301/18
69701

Další informace o volném místu

Pracovní činnosti: připravovat a zodpovídat za měsíční / kvartální / roční účetní uzávěrky a spolupracovat v rámci finančního oddělení s kolegyněmi účetními, podílet se na přípravě, analýze a vyhodnocování budgetu a na tvorbě plánu cash-flow, připravovat a zpracovávat finanční analýzy, rozpočty, forecasty, reporty, provádět analýzy nákladových položek, hledat neefektivity a možné úspory, řešit všemožné ad hoc analýzy a reporty na základě požadavků vedení firmy, zpracovávat podklady pro banky, auditory a poradce, spolupracovat na analýze a kontrole skladových zásob. Prezentovat výsledky vedení společnosti, navrhovat opatření, dávat doporučení. Zlepšovat finanční procesy ve firmě, včetně jejich tvorby a uvádění do praxe.
Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání ekonomického směru, praktická zkušenost (3-5 let) na obdobné pozici nebo pozici s analytickým přesahem (business controlling, finance), silné analytické myšlení, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce, organizační a komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, samostatnost, zodpovědnost, AJ - úroveň B2 pro denní komunikaci se zahraničními partnery, pokročilá znalost MS Office (Excel, PowerPoint), zkušenosti z automotive výhodou.
Mobil, notebook, flexibilní začátek a konec pracovní doby, stravenky 80 Kč, práce na home office (1 den v týdnu), podpora dalšího rozvoje a vzdělávání. Životopis zasílat na mail: bkoncicka@projectcontrols.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Project Controls, s.r.o. - pracoviště Za Humny
Ing. Blanka Končická, MBA
bkoncicka@projectcontrols.cz


Poslední změna: před 2 týdny