Asistent/ka databázového oddělení (Hodonín)

SMERO, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Asistent/ka databázového oddělení". Nástupní mzda je 19 000 – 21 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka databázového oddělení
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
19 000 – 21 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SMERO, spol. s r.o. - Hodonín
Velkomoravská 3910/83a
69501

Další informace o volném místu

Pracoviště: Velkomoravská 3910/83a, 695 01 Hodonín. Přijmeme asistent/ku na podporu databázového oddělení pro naši pobočku v Hodoníně. Jedná se o administrativní práci v kanceláři.
Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Nástup je možný ihned. Úvazek 30 - 40 hodin/týdně.
Co budete dělat: zajišťovat informace a následně je doplňovat do databáze produktů. Pravidelná kontrola databáze produktů. Potřebnou administrativu s tím spojenou.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku).
Plat dostanete vždy včas. Příspěvek na stravování. Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží.Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
Jaký je náš asistent/asistentka: je stejně spolehlivý/á a zodpovědný/á jako ostatní v týmu. Pečlivý/á, zodpovědný/á a ochotný/á. Ovládá práci na PC (MS Office - Excel + Word).
Životopis zašlete kontaktní osobě na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová.

Kontakt na zaměstnavatele

SMERO, spol. s r.o. - Hodonín
Lenka Prokešová
prokesova.l@smero.cz


Poslední změna: před 3 týdny