Pracovník/ce callcentra (Dubňany)

Okna Macek a.s. nabízí v obci Dubňany volnou pracovní pozici "Pracovník/ce callcentra". Nástupní mzda je 18 500 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce callcentra
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Dubňany
Mzda:
18 500 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Okna Macek a.s. - sídlo (Dubňany)
Nádražní 1701
69603

518 307 522

Další informace o volném místu

Pracoviště: Nádražní 1701, 696 03 Dubňany. Jsme společnost, která působí na trhu 25 let - montujeme, vyrábíme a prodáváme okna, dveře a vrata.
Hledáme spolupracovníka na pozici PRACOVNÍK/CE CALLCENTRA.
Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly. Práce je vhodná i pro absolventy - zkušený kolega Vás zaškolí a poradí. Mezi Vaše přednosti by měla patřit především ochota se sebevzdělávat, pro klientský přístup k zákazníkům a schopnost přesně identifikovat jeho potřeby.
Náplň práce: denní telefonická komunikace se zákazníky - zpracování zaměřovacích listů, cenových nabídek a smluv, odpovědnost za jejich správnost. Evidence požadavků zákazníků na zaměření, seřízení, montáž a reklamaci. Důležité je mít výborné komunikační schopnosti a nebát se mluvit s lidmi. Všechno ostatní Vás naučíme.
Nabízíme práci v příjemném prostředí a mladém přátelském kolektivu, motivující pracovní ohodnocení. Elektronická stravenka.
Pracovní doba Po - Pá 7:30 - 16:00 hod, odpolední 8:00 - 16:30 hod. Vstupní školení proběhne v sídle společnosti v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy můžete zasílat na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište CALL.
Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven.

Kontakt na zaměstnavatele

Okna Macek a.s. - sídlo (Dubňany)
Ing. Romana Lungová
518 307 522
prace@oknamacek.cz


Poslední změna: před 4 týdny