Dělník/ce ve výrobě (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Dělník/ce ve výrobě". Nástupní mzda je 18 213 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dělník/ce ve výrobě
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
18 213 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000
695 01 Hodonín 1

+420 518 390 581

Další informace o volném místu

Pracoviště: U Kyjovky 4000/9, 695 01 Hodonín. Pracovní náplň: plní a dodržuje pracovní postupy při výrobě, dodržuje výrobní předpisy, návody na obsluhu stroje a technologické postupy v procesech výroby, zodpovídá za plnění pracovních úkolů určených nadřízeným, řídí se pokyny nadřízeného, zodpovídá za plnění úkolů souvisejících s výrobou, provádí průběžnou kontrolu kvality a identifikaci výrobků v souladu se zásadami přijaté politiky jakosti, pečuje o svěřené strojní zařízení a pracovní pomůcky, informuje nadřízeného o nekvalitní výrobě, závadách na strojním zařízení nebo jeho odstavení a navrhuje řešení, důsledně dodržuje třídění vzniklého odpadu, případně zmetků, zodpovídá za dodržování pořádku na pracovišti, provádí konečnou kontrolu výrobků a případné neshodné díly pozastaví k dalšímu rozhodnutí.
Požadujeme: SOU, samostatnost, zodpovědnost, ochota pracovat směnný provoz. Výhody: prémie, dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity. Kontakt na tel. 518 390 581, na mail: Tereza.Hribova@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele

Tereza Hřibová
+420 518 390 581
Tereza.Hribova@iacgroup.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 28.5.2019