Dispečer/ka - specialisté (Hodonín)

ČSAD Hodonín a.s. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Dispečer/ka - specialisté". Nástupní mzda je 30 000 – 39 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dispečer/ka - specialisté
Obor(y):
Administrativa , Doprava
Obec:
Hodonín
Mzda:
30 000 – 39 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
ČSAD Hodonín a.s.
Brněnská 3883/48
69501

Další informace o volném místu

Náplň práce: příjem objednávek, plánování, organizace a sledování přeprav (nakládky, vykládky), komunikace se zákazníky a řidiči.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, praxe min. 2 roky, znalost bosenského jazyka slovem i písmem - podmínkou, znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem - vítána, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, odolnost proti stresu.
Jízdní výhody v rámci IDS JMK, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na odběr veškerého zboží a PHL na čerpacích stanicích společnosti, příspěvek dětem na zimní nebo letní rekreaci, zvýhodněné úvěry, produkty a služby Komerční banky, a.s., ČSOB, a.s. nebo Unicredit Bank, zvýhodněné volání a služby se zaměstnaneckým programem T-Mobile nebo O2 Family, stravenkový paušál, volnočasové aktivity - karta Multisport.
Kontakt na tel. 602 613 386 Po-Pá od 9:00 do 13:00 hod, na mail: kariera@csad.com a osobně vždy v pondělí a středu os 10:00 do 15:00 hod - hlásit se u p.Bambušky Vlastimila

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem