Domovník/ce - výstavář/ka (Hodonín)

Galerie výtvarného umění v Hodoníně, příspěvková organizace nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Domovník/ce - výstavář/ka". Nástupní mzda je od 21 800 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Domovník/ce - výstavář/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 21 800 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Galerie výtvarného umění v Hodoníně, příspěvková organizace
Úprkova 601/2
69501

Další informace o volném místu

Požadavky: dosažené vzdělání - min. střední s výučním listem (vyučen v technickém směru), manuální zručnost je podmínkou, praxe na obdobné pracovní pozici výhodou, pracovitost, samostatnost a zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, bezúhonnost, ŘP sk. B.
Náplň práce tvoří zejména: provádění údržbářských a domovnických prací včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě majetku organizace, údržba zeleně a chodníků, obsluha plynové kotelny, intalace budov.
Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, telefonní spojení, e-mailová adresa, datum a podpis uchazeče.
K přihlášce připojte: strukturovaný životopis, originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.
Předpokládaný nástup: červenec 2022, na dobu určitou 1 roku (po této době možnost prodloužení i na dobu neurčitou), pracovní úvazek 1,0.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - platová třída 7.
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 10. června 2022. Přihlášku lze podat osobně nebo zaslat na adresu: Galerie výtvarného umění v Hodoníně, příspěvková organizace, Úprkova 2, 695 01 Hodonín. Obálku s přihláškou označte "Výběrové řízení - domovník/výstavář". Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazované pracovní místo. Vyhlašovatel sse vyhrazuje právo toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit nebo nikoho nevybrat. Osobní údaje jsou shromažďovány a zpracovány za účelem výběrového řízení, veškeré dokumenty budou po ukončení výběrového řizení neúspěšným uchazečům neprodleně vrácen zpět.
Kontaktní osoby: Mgr. Josef Fantura, 518 351 051, 518 351 701, fantura@gvuhodonin.cz
Bc. Renata Měsíčková, 518 351 051, mesickova@gvuhodonin.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem