Ekonom/ka - knihovník/ce (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Ekonom/ka - knihovník/ce". Nástupní mzda je 22 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ekonom/ka - knihovník/ce
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Městská knihovna Hodonín
Národní třída 366/37
69501

Další informace o volném místu

Požadované vzdělání: min. SŠ vzdělání s maturitou, výhodou ekonomického směru
Náplň práce - práce s automatizovaným informačním systémem pro řízení a správu organizace v oblasti plánovní rozpočtu, řízení dokumentů, výkaznictví a přípravy podkladů pro vedení účetnictví, tvorby objednávek, správy smluv a jejich dodatků.Zpracování podkladů pro sestavování rozpočtu, podrobný rozpis uazatelů rozpočtu, sledování a analýza čerpání rozpočtu. Příprava plánu revizí knihovních fondů a jejich organizační zajištění, konzultační činnost pro knihovny regionu, vedení kartotéky obcí regionu.
Stravenky v hodnotě 140 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 8.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte apod.
VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ. "Pro více informací: https://hodonin.eu/- sekce nabídka zaměstnání - volná pracovní místa".
Písemnou přihlášku včetně všech příloh doručte osobně na podatelnu nebo poštou nejpozději do 30.1.2023 do 12:00 hodin na adresu: Městský úřad Hodonín paní Stanislava Vacenovská personalistka - odbor EaF Národní třída 25 695 35 Hodonín.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem