Elektromontér (Hodonín)

ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Elektromontér". Nástupní mzda je 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Elektromontér
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. - divize Morava Jih
U Elektrárny 3066
695 01 Hodonín 1

+420 720 936 983

Další informace o volném místu

Pracoviště: U Elektrárny 3066/1, 695 01 Hodonín.
ELEKTROMONTÉR (náborový příspěvek 20.000,- Kč)
Chcete využít této šance a stát se členem našeho týmu? Neváhejte a pošlete svůj životopis nebo základní informace o sobě. V rámci našeho koncernu jsme schopni nabídnout i další pozice a uplatnění, pokud by tato pozice nebyla pro Vás ideální.
Co bude vaším úkolem? Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě, opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve venkovním prostředí (veřejné a areálové osvětlení, signalizační zařízení, přípojky drobného mobiliáře apod.). Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení.
Co od Vás očekáváme? Elektro vzdělání (SOU/SŠ), vyhlášku 50/1978 §5 (propadlou vyhlášku společně obnovíme), řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost, chuť poznávat nové technologie, spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové spolupráce.
Co nabízíme? Odměnu za nástup do našeho týmu ve výši 20.000,- Kč, pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí stabilní společnosti v malém kolektivu, možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace, zaučení pod dohledem zkušeného kolegy.
Firemní benefity, příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno, příspěvek na kartu Multisport, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný telefonní a datový tarif (i pro rodinné příslušníky) a další. Životopisy zaslat na mail: bebrovad@eltodo.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Dana Bébrová
+420 720 936 983
bebrovad@eltodo.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 9.1.2019