Energetik - odborný referent/ka (zařazen do odboru investic a údržby) (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Energetik - odborný referent/ka (zařazen do odboru investic a údržby)". Nástupní mzda je 24 000 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Energetik - odborný referent/ka (zařazen do odboru investic a údržby)
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
24 000 – 31 240 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Požadavky vzdělání - VŠ vzdělání v bakalářakém nebo magisterském studijním programu elektrotechnického nebo stavebního směru (vhodné i pro studenty v posledním ročníku VŠ elektrotechnické nebo stavební fakulty) nebo VOŠ elektrotechnického nebo stavebního směru; nebo SŠ elektrotechnického nebo stavebního směru a min. 2 roky praxe v oboru elektro nebo stavebnictví.
Popis pracovního místa: Zajišťuje přípravu v realizaci v oblasti energetických zařízení (veřejné osvětlení, světelné dopravní zařízení a další energetická zařízení) i investičních akcí a oprav v rozsahu funkce investora a správce majetku města, příprava smluvních dokumentů a podkladů k administraci veřejných zakázek atd.
Více na www.hodonin-eu; v pravém sloupci - Nabídka zaměstnání.
Stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech apod. Výběroví řízení bude stanoveno po vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny