Expedient/ka - skladník/ce (Rohatec)

Karel Kaňák, s.r.o. nabízí v obci Rohatec volnou pracovní pozici "Expedient/ka - skladník/ce". Nástupní mzda je 23 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Expedient/ka - skladník/ce
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Rohatec
Mzda:
23 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Karel Kaňák, s.r.o.
Tovární 1237/35
69601

Další informace o volném místu

Máte rádi řád a baví Vás dělat ve věcech pořádek? Uvítáte fyzickou i administrativní práci? Baví Vás dotahovat věci do konce?
Jsme rodinnou firmou zabývající se výrobou výsekových nástrojů. Tyto nástroje je potřeba zabalit, vybavit potřebnou dokumentací a předat přepravní společnosti. Mezi prací na expedici zvládnete také obsloužit nevelký sklad, kde zabírá nejvíce místa překližka a pak asi 2000 různých druhů komponentů.
Výsledkem Vaší práce bude: správně přijatý a zaskladněný materiál , včas zajištěný materiál pro výrobu, kompletní zabalená zakázka předaná dopravci.
Potřebujeme, abyste byl pečlivý, dovedl zorganizovat svoji práci, přebíral zodpovědnost za odvedené úkoly a rád se učil novým věcem. Budete pracovat s počítačem a automatickým skladovacím systémem. Kvůli hmotnosti některých zakázek je pozice vhodná spíše pro muže.
U nás budete mít zázemí ve stabilní firmě, důkladné zaškolení, zařízené pracoviště s novými technologiemi, ohodnocení podle Vašich výsledků, příspěvek na stravování, stálou práci a pracovní dobu v dvousměnném provozu, lidský přístup a perfektní kolegy. Stanete se součástí skvělého kolektivu Kaňáků! Ozvěte se nám na www.praceukanaku.cz, odpovíme všem!
Více informací o naší firmě najdete na www. praceukanaku.cz a www.kanakcz.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem