Hlavní účetní (Hodonín)

PURETA s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Hlavní účetní". Nástupní mzda je od 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hlavní účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
PURETA s.r.o. - Hodonín
Brněnská 4372/61b
69501

Další informace o volném místu

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na této pozici minimálně tři roky, znalost AJ/NJ výhodou, znalost MS Office (Word, Excell). Znalost IS Navision nebo SAP výhodou, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení úkolů, ŘP sk. B.
Náplň práce: kompletní vedení podvojného účetnictví více společností (výrobní společnosti), zpracování účetních závěrek a daňových přiznání, zpracování podkladů pro audit (zpracování DPH, souhrnného hlášení, kontrolního hlášení atd. mezinárodní obchod) , příprava a zpracování účetních a statistických výkazů, aplikace účetních a daňových předpisů na vnitřní směrnice, řízení cash flow, finanční administrativa, firemní bankovnictví, hlídání právních záležitostí firmy, správa pojištění, zpracování dotačních programů, nastavení účetnictví pro projektovou dokumentaci, komunikace s kontrolními a daňovými úřady.
Nabízíme: práci na HPP, příspěvek na stravu, příspěvek na letní dovolenou, výkonový bonus na konci roku, laptop, služební telefon.
Kontakt na mail: ucto@pureta.cz

Kontakt na zaměstnavatele

PURETA s.r.o. - Hodonín
Karel Schweitzer
ucto@pureta.cz


Poslední změna: před 9 měsíci