Hlavní účetní (Kyjov)

Project Controls, s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Hlavní účetní". Nástupní mzda je 40 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hlavní účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Kyjov
Mzda:
40 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Project Controls, s.r.o. - pracoviště Za Humny
Za Humny 3301/18
69701

Další informace o volném místu

Náplň práce: komplexní vedení a zpracování účetní agendy společnosti a kontrolu správnosti účtování, zajištění hladkého fungování chodu účtárny a vedení a řízení pracovního týmu 2 - 3 účetních, zpracování měsíční, kvartální a roční účetní uzávěrky, příprava podkladů pro reporting nadřízenému, přípravu podkladů pro vypracování auditu a ratingových hodnocení, určování a zpracování metodiky účtování ve společnosti a podílení se na tvorbě interních směrnic a instrukcí týkajících se účetnictví, metodické řízení účtování a navazujících procesů v souladu s platnou legislativou, komunikaci a spolupráci s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad).
Požadujeme: VŠ ekonomického směru, alespoň 5 let praxe na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti, znalost účetních předpisů a daňových zákonů, domluvit se anglicky (občas je potřeba s našimi zákazníky komunikovat a řešit nejasnosti, vratky apod.). Dotované stravování formou stravenkové karty, pružná pracovní dobu, další zaměstnanecké benefity (NTB, mobil, stravenky, vzdělávání a další), automaty k nákupu jídla a nápojů, tradiční firemní akce.
Kontakt na mail: ihomolova@projectcontrols.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny