Hlavní účetní obce (Uhřice)

Obec Uhřice nabízí v obci Uhřice volnou pracovní pozici "Hlavní účetní obce". Nástupní mzda je 23 390 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hlavní účetní obce
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Uhřice
Mzda:
23 390 – 34 370 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Obec Uhřice
69634

Další informace o volném místu

Náplň práce: správce rozpočtu, kompletní vedení účetnictví, daňová agenda, včetně agendy DPH, vypracování a podání daňových přiznání, vedení pokladny obce, fakturace, kompletní zpracování mzdové agendy, evidence majetku, závazků a pohledávek, účetní inventarizace majetku, zpracování statistických výkazů, zjišťování platebního styku s bankou, správa datových schránek, vidimace, legalizace, agenda ohlašovny dle zákona o evidenci obyvatel.
Podmínky: nástup od 3/2023, dle dohody je možné nastoupit dříve, pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou, pracovní poměr: 1,0 (40 hodin týdně), pracovní doba Po - Pá v době od 7:00 do 15:30 hod. (možnost úpravy dle dohody), 5 týdnů dovolené
stravenky či stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč za odpracovaný den
Platové zařazení dle 10. třídy dle zákona č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění.
Složky platu: platový tarif: 23.390,- Kč - 34.370,- Kč, osobní ohodnocení: až 7000,- Kč. Mimořádné odměny apod.
V případě nejasností, či dodatečných informací či dotazů je možné kontaktovat starostu obce Uhřice Petra Tihelku na tel. 724 168 212.
Požadavky: minimálně úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví, dobrá znalost práce s PC , znalost zákona o účetnictví, znalost účetního programu (např. GORDIC), spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost.
Náležitosti písemné přihlášky: jméno, příjmení, místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, datum a podpis uchazeče, strukturovaný životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce), přihlášku je nutné doručit v uzavřené obálce s nápisem "Výběrové řízení - hlavní účetní" na adresu Obec Uhřice, Uhřice 177, 696 34, nebo ji podat prostřednictví, podatelny na Obecní úřad v Uhřicích.
Lhůta pro podání přihlášek: do 22. prosince 2022 do 12:00 na Obecní úřad Uhřice, (termín může být prodloužen).
Obec Uhřice si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo prodloužit toto výběrové řízení, popř. od něj odstoupit či toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit.
Podáním přihlášky a poskytnutím údajů uchazeč souhlasí s nakládáním s osobními údaji pro účely výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci