Informatik - zařazen do odboru kanceláře starosty a místostarostů (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Informatik - zařazen do odboru kanceláře starosty a místostarostů". Nástupní mzda je 21 800 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Informatik - zařazen do odboru kanceláře starosty a místostarostů
Obor(y):
Administrativa , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hodonín
Mzda:
21 800 – 32 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Požadavek - orientace v systémech veřejné správy (ISDS, CzechPoint, RŽP, Portál občana, atd.) znalost cizího jazyka - AJ - min. na úrovni čtení technické dokuemntace.
Veškeré podklady, které je potřeba k účasti na VŘ doložit, jsou uvedeny na www.hodonin.eu - napravo ve sloupci - nabídka zaměstnání.
Náplň práce: problematika kybernetické bezpečnosti vč. implementace prvků kyber-bezpečnosti, zavádění prvků SmartCity, řízení projektů v IT, komplexní pokrytí IT potřeb úřadu, spolupráce na koncepčním vývoji IS Měú Hodonín, atd. Stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních, životních výročích a narození dítěte, účast zdarma v jazykových kurzech, apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny