Jeřábník/ce - řidič/ka nákladní dopravy (Lužice)

MND Drilling & Services a.s. nabízí v obci Lužice volnou pracovní pozici "Jeřábník/ce - řidič/ka nákladní dopravy". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Jeřábník/ce - řidič/ka nákladní dopravy
Obor(y):
Doprava , Stavebnictví , Výroba a provoz
Obec:
Lužice
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
MND Drilling & Services a.s.
Velkomoravská 900/405

Další informace o volném místu

Do svého týmu hledáme nové spolupracovníky, kteří nám pomohou naši společnost dále úspěšně rozvíjet.
Bude Vás to bavit? Práce s jeřábem různých tonáží, řízení svěřených vozidel řádným a bezpečným způsobem, dodržování předpisů a pracovních přestávek, odpovědnost za pravidelnou údržbu a vedení záznamů o provozu stroje, plnění pokynů dispečera.
Co Vám nesmí chybět? Úplné střední odborné vzdělání, platný řidičský průkaz skupiny C + E, platný profesní průkaz řidiče a doklad o prováděných pravidelných školeních řidičů, platné psychotesty, platný jeřábnický průkaz a praxe jeřábníka, disciplína, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost.
Jak oceňujeme Vaši kvalitní a poctivou práci? Motivující mzdové ohodnocení, netradiční, zajímavá a perspektivní práce, zázemí a stabilita silné skupiny společností, zkrácená pracovní doba bez snížení mzdy (37,5 hod/týdně), 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky, karta MultiSport a další benefity, které si sami vyberete (8.500,- Kč/ročně).
Místo výkonu práce: vrtné lokality, Lužice u Hodonína. Termín nástupu: ihned nebo dohodou.
Kontakt na tel. 778 447 050, na mail: kariera-ds@mnd.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem