Klempíř, zámečník (černé řemeslo) (Hodonín)

Air Technology s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Klempíř, zámečník (černé řemeslo)". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Klempíř, zámečník (černé řemeslo)
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Air Technology s.r.o.
Čajkovského 4235/47
69501

774017139

Další informace o volném místu

Co byste měl/a splňovat? Vyučení v technickém oboru - zámečník nebo klempíř nebo i instalatér, orientujete se v technických výkresech, praxe v oboru alespoň 1 rok (vždy ve všem zaškolíme), ŘP sk. B a ochota cestovat, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu.
Výhodou (ne podmínkou) bude elektrotechnická kvalifikace V. 50/1978 §6 (a propadlé oprávnění obnovíme), svářečský průkaz a pájení (propadlé oprávnění obnovíme).
Co Vás čeká: výroba VZT potrubí, pájení, pomocná výroba na CNC , výroba ve vlastních výrobních prostorách, montáže a demontáže vzduchotechniky, demontáže zařízení na jednotlivé části.
Na co se můžete těšit? Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí, motivující finanční ohodnocení dle praxe, odměny a prémie, lidský přístup k pracovní době (pružná pracovní doba) a příjemný pracovní kolektiv, 5 dnů volna navíc (2 dny sick days + 3 nepracovní dny), stravenky, příspěvky na sport a relaxaci , možnost vzdělávat se (školení dle potřeby), služební telefon. Kontakt na tel. 774 017 139, na mail: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz a osobně.

Kontakt na zaměstnavatele

Air Technology s.r.o.
Bc. Zdeňka Ořeská
774017139
kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz


Poslední změna: před 1 měsícem