Klinický psycholog v Centru duševního zdraví (Kyjov)

Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Klinický psycholog v Centru duševního zdraví". Nástupní mzda je od 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Klinický psycholog v Centru duševního zdraví
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kyjov
Mzda:
od 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. - Kyjov
Urbanova 625/8
69701

Další informace o volném místu

Podporujeme lidi s duševním onemocněním a napomáháme jim najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu. Klinický psycholog v Centru duševního zdraví
Budete součástí multidisciplinárního týmu Sociálně-psychiatrického centra-Fénix, o.p.s.
Co vás čeká? Vytváření terapeutických plánů klientů a jejich hodnocení ve spolupráci s kolegy.
Poskytování konzultací a supervizí ostatním členům týmu. Spolupráce s odborníky z oblasti psychiatrie a psychologie, spolupráce s dalšími zdravotnickými profesemi a návaznými sociálními službami v regionu. Jaké znalosti, dovednosti a schopnosti byste měli mít? Ukončené magisterské studium v oboru psychologie Atestaci v oboru klinická psychologie. Zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním. Psychoterapeutický výcvik (alespoň započatý). Vedení kolegů psychologů v jejich specializačním vzdělávání. Respekt ke klientům a jejich zkušenostem. Chuť jít vstříc moderním trendům v péči o duševní zdraví.Inovativního ducha, odhodlání a schopnost vnímat věci z více úhlů pohledu. Schopnost pracovat v týmu.
Co vám můžeme nabídnout? Netradiční práci plnou nových výzev
Práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu. Nástup dle vzájemné dohody. Práci, která dává smysl v prostředí zaměřeném na "recovery" přístup. Podporu akreditovaného odborného vzdělávání, stáží a další rozvojové aktivity. Pravidelnou týmovou supervizi. Dovolenou 5 týdnů Nástupní plat od 45. tisíc. Místo výkonu práce Kyjov a okolí.
Vaše životopisy a motivační dopisy zasílejte na radka.galan@yahoo.com

Kontakt na zaměstnavatele

Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s.
Mgr. Radka Galanová
členka správní rady


Poslední změna: před 1 měsícem