Kontultant/ka O2 prodejny (Kyjov)

O2 Czech Republic a.s nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Kontultant/ka O2 prodejny". Nástupní mzda je 32 000 – 62 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kontultant/ka O2 prodejny
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Kyjov
Mzda:
32 000 – 62 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
O2 Czech Republic a.s - Kyjov
Svatoborská 1379/104
69701

Další informace o volném místu

Pracoviště: Svatoborská 1379/104, 697 01 Kyjov. Láká tě prodej? Nebo máš motivaci něco dokázat? Jako konzultanti začínali skoro všichni naši vedoucí i současný ředitel O2 Prodejen Honza Nekovář. Na nic nečekej a udělej první krok pro svůj úspěch ještě dnes!
Průměrná mzda fixu včetně provizí je 32 000Kč - 62 000Kč dle výkonu. Provize nejsou omezené, můžeš si vydělat i více. Je to jen na tobě. Neomezený tarif, soutěže, týmové akce a další benefity najdeš níž.
CO TĚ ČEKÁ? Školení na prodejně. Naučíš se všechno, co potřebuješ jako konzultant umět a znát, tedy i prodávat. V prodejně ti do začátku pomůže zkušenější kolega. Kontakt se zákazníky, kteří přijdou do prodejny. Denně naživo nebo po telefonu. 8 hodinové pracovní směny.
ÚSPĚCH? ANO, POKUD SE NEBOJÍŠ…mluvit a umíš naslouchat. Když zákazníka "rozmluvíš", dokážeš toho víc nabídnout. Každá nabídka může znamenat i prodej, učit se nové věci. I naši nejúspěšnější konzultanti s námi zkusili prodávat poprvé, nových technologií. Staneš se expertem na telefony, aplikace a nejnovější vychytávky!
Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu. Každé 2 roky příspěvek až 7 200 Kč na nový telefon. 18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost. Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy. Multisport kartu - nadupanou vstupenku do wellnes a fitka. 5 týdnů dovolené pro odpočinek. Stravenky v hodnotě 105 Kč (O2 přispívá 65 Kč). Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.
Kontakt na mail. strokova.jirina@o2.cz

Kontakt na zaměstnavatele

O2 Czech Republic a.s - Kyjov
Jiřina Štorková
storkova.jirina@o2.cz


Poslední změna: před 2 týdny