Konzultant/ka (Kyjov)

Ing. Tomáš Dudek nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Konzultant/ka". Nástupní mzda je 30 000–70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konzultant/ka
Obor(y):
Finance
Obec:
Kyjov
Mzda:
30 000–70 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Ing. Tomáš Dudek - Kyjov

+420 736 510 058

Další informace o volném místu

Pracoviště: Kyjov - pronájem kanceláře je v jednání. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, příjemné vystupování, prodejní a komunikační dovednosti výhodou, organizační a prezentační schopnosti jsou výhodou, praxe v oblasti péče o klienty a prodeji služeb výhodou.
Náplň práce: poskytování kvalitního a profesionálního poradenství v oblasti rodinných financí, plánování a realizace akviziční činnosti, identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení, zpracování klientské dokumentace, budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty, odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb.
Nabízíme: propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání, přátelský kolektiv, moderní zázemí společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, systém odměňování navázaný na obchodní úspěchy. Vysoké odměny, zázemí stabilní a perspektivní společnosti, po 10 letech doživotní renta, práce v dynamickém kolektivu, cestování po celém světě, vzdělání a osobní rozvoj, kariérní růst. Kontakt na mail: tomas.dudek@bcas.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Tomáš Dudek
+420 736 510 058
tomas.dudek@bcas.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 1.3.2019