Koordinár/ka projektů (Veselí nad Moravou)

SUN SYSTEM Servis s.r.o. nabízí v obci Veselí nad Moravou volnou pracovní pozici "Koordinár/ka projektů". Nástupní mzda je 20 500 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Koordinár/ka projektů
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Veselí nad Moravou
Mzda:
20 500 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SUN SYSTEM Servis s.r.o.
Ostrožská 220
69801

518324833, 725994991

Další informace o volném místu

Požadujeme: uživatelská znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel, aj.)
výhodou znalost práce s Google suite (dříve Google apps - Gmail, kalendář, disk, aj.)
výhodou znalost práce s CRM a ERM systémy (Pohoda, Helios, Raynet, aj.)
zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a dobré organizační schopnosti
pokud neznáte aplikace Google suite (dříve Google apps) nebo CRM či ERM systémy, tak vám rádi pomůžeme se zaučením, případně vás provedeme interním školením nebo školením u našich poskytovatelů těchto služeb. Výhodou je znalost anglického jazyka (ale není podmínkou)
Náplň práce: náplní práce je příprava podkladů pro zdárnou realizaci objednávek našich zákazníků (smluvní dokumenty, objednávky, dostupnost zboží, dodací listy, nákresy, technické výkresy, poznámky, fotografie, atd.) v komunikaci s interním týmem obchodních manažerů a dalších pracovníků v administrativě. Dále na této pozici budete vykonávat reportování přehledů vedení společnosti z jednotlivých zakázek, komunikovat s obchodními manažery, komunikovat se zákazníky o průběhu projektu. Na závěr k tomu patří různá administrativní činnost (kontrola a účtování vícenákladů, kontrola pohledávek, dotazník spokojenosti našich zákazníků).
Nabízíme: základní nástupní plat 20.000 Kč, po zapracování až 25.000 Kč, příspěvek na nový služební telefon, služební neomezený paušál od O2, stravenkový paušál, příspěvky na doučování cizího jazyka, příspěvky na kurzy a školení vhodné pro další pracovní uplatnění, možnost profesního růstu. Kontakt na mail: lukas@sunsystem.cz

Kontakt na zaměstnavatele

SUN SYSTEM Servis s.r.o.
Lukáš Miko
518324833, 725994991
lukas@sunsystem.cz


Poslední změna: před 2 týdny