Koordinátor/ka nákupu, konstruktér/ka (Dubňany)

Okna Macek a.s. nabízí v obci Dubňany volnou pracovní pozici "Koordinátor/ka nákupu, konstruktér/ka". Nástupní mzda je 20 500 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Koordinátor/ka nákupu, konstruktér/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Dubňany
Mzda:
20 500 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Okna Macek a.s. - sídlo (Dubňany)
Nádražní 1701
69603

518307522, 725217696

Další informace o volném místu

Společnost Okna Macek a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Koordinátor nákupu/konstruktér. Disponujete technickým vzděláním? Je konstrukce Vaším oborem nebo koníčkem? Aktuálně hledáme konstruktéra na HPP a je to šance i pro absolventy s chutí pracovat.
Vaší náplní práce bude především: konstrukce garážových vrat v programu LogiKal, objednávky materiálu a předávání podkladů pro výrobu, řešení reklamací, komunikace s dodavateli, technická podpora výroby a montáže, spolupráce s ostatními odděleními společnosti.
Požadavky: SŠ vzdělání technického zaměření výhodou, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou, smysl pro detail a systematickou práci, schopnost pracovat samostatně a učit se, zodpovědnost v rozhodování. Elektronická stravenková karta.
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči - přesný termín výběrového řízení však není stanoven. Napište nám na email prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy napište KONSTUKTÉR.
Nástup možný IHNED.

Kontakt na zaměstnavatele

Okna Macek a.s. - sídlo (Dubňany)
Ing. Romana Lungová
518307522, 725217696
prace@oknamacek.cz


Poslední změna: před 1 týdnem