Lektor/ka vzdělávacích programů (Hodonín)

Zoologická zahrada Hodonín, příspěvková organizace nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Lektor/ka vzdělávacích programů". Nástupní mzda je 23 390 – 40 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Lektor/ka vzdělávacích programů
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Hodonín
Mzda:
23 390 – 40 370 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Zoologická zahrada Hodonín, příspěvková organizace
U Červených domků 3529
69501

Další informace o volném místu

Kvalifikační předpoklady: vzdělání přírodovědného směru, pedagogické vzdělání výhodou.
Požadujeme: orientaci v oblasti EVVO a ochrany přírody, komunikativnost a kreativitu, samostatnost a organizační schopnosti, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, zkušenosti s vedením dětského kolektivu a znalost cizího jazyka vítány.
Pracovní náplň: příprava a realizace ekovýchovných programů se zaměřením především na zoologii a ochranu přírody pro všechny věkové kategorie. Příprava a realizace vzdělávacích akcí, prezentací, výstav, soutěží a kampaní. Spolupráce na ochranářských projektech, jejich propagace. Zajišťování příměstských táborů a dětských kroužků. Péče o zvířata určená k výchovné a vzdělávací činnosti. Komunikace s veřejností, správa sociálních sítí a webových stránek. Příprava informačních a vzdělávacích prvků a tiskovin.
Nabízíme: platové zařazení podle základní platové tabulky (č. 1) v platové třídě 10, platový stupeň podle dosažené odborné praxe, čerpání zaměstnaneckých benefitů. Možnost pružné pracovní doby. Pestrou a kreativní práci v zajímavém prostředí, možnost seberealizace. 25 dní dovolené, 3 dny sick day, stravné, možnost flexibilní pracovní doby.
Nástup dle dohody. Zástup za MD.
Strukturovaný životopis zasílejte do 30.11.2022 na adresu: info@zoo-hodonin.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem