Manažer/ka výroby (Kyjov)

Project Controls, s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Manažer/ka výroby". Nástupní mzda je 70 000 – 90 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Manažer/ka výroby
Obor(y):
Management
Obec:
Kyjov
Mzda:
70 000 – 90 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Project Controls, s.r.o. - pracoviště Za Humny
Za Humny 3301/18
69701

Další informace o volném místu

Náplň práce: řídit a organizovat proces výroby, plnit výrobní plán na základě požadavků zákazníků, dosahovat stanovených KPI s ohledem na bezpečnost, kvalitu a včasnost dodávek, posuzovat kapacitní možnosti, zvyšovat efektivitu výrobních postupů, zavádět metody štíhlé výroby a zvyšování efektivity, zavádět nové technologie do výroby, vést projekty v oblasti výroby, zpracovávat analýzy a reporty pro vedení společnosti.
Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru, AJ - úroveň B2. Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům a vysokou míru důslednosti a focus na dotažení věcí do konce. Organizační a komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci. Samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení. Časovou flexibilitu dle potřeb obchodního oddělení a provozu /nutnost operativního řešení úkolů. Přirozenou pečlivost a prozákaznický přístup. Prokazatelnou úspěšnou praxi s vedením týmu lidí. Praxe v automotive velkou výhodou. Firemní automobil i k osobnímu užívání
možnost podílet se na rozvoji ryze české firmy, dotované stravování formou stravenkové karty
další zaměstnanecké benefity (NTB, mobil, stravenky, vzdělávání a další). Kontakt na mail: ihomolova@projectcontrols.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny