Marketingový manažer/ka (Hodonín)

Parket koncept s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Marketingový manažer/ka". Nástupní mzda je 35 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Marketingový manažer/ka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Hodonín
Mzda:
35 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Parket koncept s.r.o.
Brněnská 3163/38
69501

518351005

Další informace o volném místu

Pracoviště: Brněnská 3163/38, 695 01 Hodonín. Aktuálně hledáme výkonného, samostatného a tvořivého člověka na pozici: MARKETINGOVÝ MANAŽER
Rádi tvoříte a své nápady dokážete následně také uvést do života? Chcete mít u nás oblast marketingu pod palcem - přímo ve spolupráci s majitelem? Vyžadujete práci, kde dostanete prostor a důvěru! Již máte skvělé výsledky v oblasti marketingu nebo PR, které si můžeme ověřit?
Pokud ano, tak možná hledáme právě Vás!
Vaším denním chlebem bude následující: řízení implementace samostatného projektu - výprodejový a zákaznický portál, CRM, správa webových stránek, e-shopu, sociálních sítí a CRM, tvorba a realizace marketingového plánu, monitoring konkurence a celého trhu - hledání nových řešení pro propagaci, zajištění propagačních materiálů v TOP kvalitě, komunikace s agenturami, fotografy, médii, redakcemi, vydavatelstvím, tiskárnami, grafiky, obchodním oddělením a majitelem firmy.
Výsledkem Vaší práce bude: zvýšený prodej společnosti pomocí marketingových aktivit, společnost Parket koncept známá a vyhledávaná.
Přihlaste se pouze pokud: milujete tvoření a míváte často nápady, nad kterými možná jiným zůstává rozum stát, chápete, že skutečný marketing je především o efektivním zacílení, je Vám jasné, že svojí prací v oblasti marketingu přímo ovlivňujete prodej společnosti, si troufáte převzít celý prostor a posunout ho o level výš, máte ŘP sk. B, ovládáte MS Office a sociální sítě, profesionální přístup je pro Vás samozřejmostí a potřebujete dotahovat věci do konce, prokazatelné výsledky v oblasti marketingu nebo PR.
Pokud si Vás vybereme, můžete se těšit na rozmanitou, kreativní práci. Dostanete od nás prostor a důvěru - budete mít příležitost své nápady realizovat, a to přímo ve spolupráci s majitelem společnosti. Nejsme korporát, ve kterém budete čekat roky na odpověď. Stanete se součástí menšího týmu nadšenců a profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Za vynikající výsledky se Vám samozřejmě dostane náležitého ocenění. Stravenkový paušál, školení.
Jestliže splňujete výše uvedené požadavky a troufáte si posílit naše řady, tak zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na email: haltmar@parketkoncept.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Parket koncept s.r.o.
Vilém Haltmar
518351005
haltmar@parketkoncept.cz


Poslední změna: před 1 měsícem