Materiálový disponent/ka (Hodonín)

VAG spol. s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Materiálový disponent/ka". Nástupní mzda je 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Materiálový disponent/ka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hodonín
Mzda:
28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
VAG spol. s.r.o.
Lipová alej 3087
695 01 Hodonín 1

+420 518 318 131

Další informace o volném místu

Pracoviště: Lipová alej 3087/1, 695 01 Hodonín. Pracovní náplň: vystavování objednávek na surový materiál (zahraničí, tuzemsko) a odesílání objednávek na dodavatele. Kontrola faktur se skutečným stavem dodávek (ks, cena). V případě rozporu informuje dodavatele a urguje náhradní plnění. V případe cenových rozdílů informuje strategický nákup. Urgování plnění termínů dodávek (odstraňování skluzů). Provádění pravidelného monitoringu. Zajištění dopravy pro dovoz surového materiálu. Vyřizování reklamací na dodavatele.Sledování a kontrola objednávání surového materiálu - ROBOT. V případě potřeby žádá o aktualizaci parametrů. Zajištění a odeslání materiálu a výrobků do kooperace a zpět. Informování o kapacitách dodavatele, stanovení priorit dodávek a jejich komunikace s dodavatelem a plánováním výroby. Zajištění včasného potvrzení dodacích termínů. Aktivně vyžaduje potvrzení na dodavateli. V případě problémů (nespolupráce dodavatele) kontaktuje strategický nákup. V případě neplnění (skluzů), informuje útvar "Plánování výroby" a poskytuje nový reálný termín plnění. Příprava celních dokladů, komunikace s dopravci, spedicí a celnicí. Ve spolupráci s účtárnou vyřizuje dodavatelské upomínky.
Kvalifikace a požadavky: SŠ vzdělání, aktivní znalost anglického / německého jazyka podmínkou - komunikace se zahraničními dodavateli, zkušenosti s plánováním a objednáváním materiálu ve výrobní společnosti, znalost práce na PC - MS Office, podnikový systém SAP, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti - vyjednávání s dodavateli a komunikace napříč výrobními úseky, spolehlivost a chuť se profesně rozvíjet.
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, motivační mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, a další výhody plynoucí ze sociálního programu.
Kontakt na tel. 518 318 311 od 7:00 do 15.00 hod, na mail: n.keprtova@vag-group.com a osobně.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Nikola Keprtová, Technik vzděl. a soc. služeb
+420 518 318 131
N.Keprtova@vag-group.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 12.2.2020