Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: odpovídá za odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií. Odpovídá za správu a údržbu přidělených vyhrazených technických zařízení. Udržuje technickou dokumentaci v náležitém stavu a aktualizuje ji podle skutečného stavu. Přijímá hlášení o poruchách od ostatních pracovníků a odstraňuje je. Pomáhá svým kolegům při odstraňování složitějších poruch. Pravidelnou preventivní údržbou udržuje strojní zařízení v dobrém technickém stavu. Nese odpovědnost za zpracování, změnách a udržování aktuálnosti přidělené dokumentace. Samostatně objednává a v havarijních případech i nakupuje náhradní díly nutné pro obnovení výroby.
Požadujeme:vzdělání: vyučen v oboru strojní zámečník nebo příbuzném oboru. Praxe v oboru min. 3 roky, praxe se vstřikovacími formami, znalost hydraulický a pneumatických systémů. Zkušenost se svařováním, svařování plamenem, CO2. Zkušenost s prací s obráběcími stroji (stojanová vrtačka, soustruh, fréza). Orientace v technické dokumentaci. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, samostatnost, spolehlivost. Prémie, dovolená navíc, přípěvek na stravování. Kontakt na tel. 518 390 581, na mail: Bronislava.Vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem