Mechanik (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Mechanik". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mechanik
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

518 390 581

Další informace o volném místu

Pracoviště: U Kyjovky 4000/9, 695 01 Hodonín. Popis práce: odpovídá za odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií. Odpovídá za správu a údržbu přidělených vyhrazených technických zařízení.
Udržuje technickou dokumentaci v náležitém stavu a aktualizuje ji podle skutečného stavu.
Přijímá hlášení o poruchách od ostatních pracovníků a odstraňuje je. Pravidelnou preventivní údržbou udržuje strojní zařízení v dobrém technickém stavu a tím předchází vzniku mimořádných situací s negativním vlivem na zdraví pracovníků a životní prostředí. Pomáhá svým kolegům při odstraňování složitějších poruch. Upozorňuje nadřízeného na případné hrubé nebo neodborné zacházení se zařízením ze strany obsluhy. Organizuje vlastní práci co nejefektivněji. Udržuje pořádek na pracovišti. V případě potřeby zastupuje za nástrojáře podle svých kvalifikačních možností a schopností. Samostatně objednává a v havarijních případech i nakupuje náhradní díly nutné pro obnovení výroby.
Požadavky na uchazeče: ÚSO/vyučen v oboru strojní mechanik, zkušenosti v oboru, znalost hydraulických a pneumatických systémů. Znalost čtení strojní a výkresové dokumentace. Svářečské zkoušky a průkaz ZM1, ZE1, ZG1. Znalost práce s PC (MS Office). Řidičský průkaz sk. B. Fyzická a manuální zručnost. Samostatnost a zodpovědnost.Týmová práce, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, přesnost.
Měsíční prémie ihned od nástupu, dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů, aj.
Kontakt na tel. 518 390 581, na mail: Tereza.Hribova@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele

International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
Tereza Hřibová
518 390 581
tereza.hribova@iacgroup.com


Poslední změna: před 3 týdny