Mechanik (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Mechanik". Nástupní mzda je 32 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mechanik
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
32 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: odpovídá za odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií. Odpovídá za správu a údržbu přidělených vyhrazených technických zařízení. Udržuje technickou dokumentaci v náležitém stavu a aktualizuje ji podle skutečného stavu. Přijímá hlášení o poruchách od ostatních pracovníků a odstraňuje je. Pomáhá svým kolegům při odstraňování složitějších poruch. Pravidelnou preventivní údržbou udržuje strojní zařízení v dobrém technickém stavu Nese odpovědnost za zpracování, změnách a udržování aktuálnosti přidělené dokumentace. Samostatně objednává a v havarijních případech i nakupuje náhradní díly nutné pro obnovení výroby.
Požadujeme: vzdělání: vyučen v oboru strojní zámečník nebo příbuzném oboru, praxe v oboru min. 3 roky, praxe se vstřikovacími formami, znalost hydraulický a pneumatických systémů, zkušenost se svařováním, svařování plamenem, CO2, zkušenost s prací s obráběcími stroji (stojanová vrtačka, soustruh, fréza), orientace v technické dokumentaci. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, samostatnost, spolehlivost.
Prémie, dovolená navíc, příspěvek na stravování. Kontakt na mail: bronislava.vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem