Mechanik - obráběč (Josefov)

Bílek Filtry s.r.o. nabízí v obci Josefov volnou pracovní pozici "Mechanik - obráběč". Nástupní mzda je 26 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mechanik - obráběč
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Josefov
Mzda:
26 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Bílek Filtry s.r.o.
69621

733712176

Další informace o volném místu

Společnost zabývající se výrobou zařízení pro filtraci průmyslových kapalin převážně pro potravinářský průmysl (pivo, víno) hledá strojaře tělem i duší!
Našim společným úsilím přispíváme k zajištění kvalitního, čistého produktu a tím úspěchu našeho zákazníka. Těchto cílů se snažíme dosahovat prostřednictvím poctivé práce, spravedlivosti, individuálním přístupem a neustálým vývojem našich zařízení a procesů.
Co se od Vás čeká: práce na konvenčních soustruzích a frézách, manuální zručnost, preciznost a aktivní přístup k práci, dovednosti mechanické práce a servisu v oblasti strojních zařízení,
orientace ve výkresové dokumentaci.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: minimálně vyučen v oboru obrábění kovů, praxe na podobné pozici.
Výhodou bude, pokud budete mít: praxi z výroby technologií pro potravinářství příp. chemický průmysl, znalost svařování oceli v oblasti výroby a servisu zařízení z nerezových ocelí vítána (není povinná), základní znalost hydrauliky a dynamiky kapalin.
Co vám můžeme nabídnout: plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz (pracovní doba: 6:30 - 15:00), zajímavou a smysluplnou práci ve stabilní společnosti, přátelské pracovní prostředí,
motivující odměnu za dobře vykonanou práci, profesní růst, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, příspěvek na stravování, 5 dní ozdravného volna navíc, nekuřácké pracoviště.
Termín nástupu: ihned

Kontakt na zaměstnavatele

Bílek Filtry s.r.o.
Mia Rittich
733712176
rittich@filtrace.com


Poslední změna: před 3 měsíci