Mistr/ová výroby (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Mistr/ová výroby". Nástupní mzda je od 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mistr/ová výroby
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 40 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Popis práce Mistra výroby: organizuje, koordinuje a kontroluje práci na jednotlivých směnách tak, aby byl splněný plán výroby (v ks, sortimentu a kvalitě). Zabezpečuje personální obsazení jednotlivých pracovišť tak, aby bylo optimální z hlediska plnění výrobního plánu a dosahování stanovených úloh. Sleduje dodržování a efektivní využívání pracovního času podřízených zaměstnanců. Informuje přímého nadřízeného o průběhu směn, zpracovává požadované reporty.
Požadavky na uchazeče: ÚSO vzdělání, minimálně 2 roky praxe v řízení kolektivu ve výrobní oblasti (min. 20 pracovníků), znalost AJ (mírně pokročilá úroveň). Samostatnost, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, flexibilita. Ochotu pracovat směnný provoz. Prémie již od 1.měsíce. Dovolenou navíc. Dotovanou strava na pracovišti. Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, sport. Zkušený a přátelský kolektiv. Docházkový bonus.
Kontakt na tel. 725 433 283, na mail: Bronislava.Vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem