Montážní technik - elektrikář (Veselí nad Moravou)

SUN SYSTEM Servis s.r.o. nabízí v obci Veselí nad Moravou volnou pracovní pozici "Montážní technik - elektrikář". Nástupní mzda je od 180 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Montážní technik - elektrikář
Obor(y):
Stavebnictví , Výroba a provoz
Obec:
Veselí nad Moravou
Mzda:
od 180 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SUN SYSTEM Servis s.r.o. - 01
Náklí 1193
69801

Další informace o volném místu

Nabízíme: základní nástupní plat 180 Kč / hod, po zapracování platové ohodnocení 35.000 - 50.000 Kč Uhrazení rozšířeného řidicského oprávnění (např. ŘP. E - přívěsný vozík do 3,5 t). Příspěvek na nový služební telefon, služební neomezený paušál od O2, možnost se svážet firemním vozidlem s jinými kolegy, stravenky a další.
Požadujeme: praxi v oboru elektrikář - slaboproud, zkušenost s montážními prácemi, manuální zručnost. Platnou vyhlášku č. 50/78.
Náplň práce: náplní práce jsou montáže a servis produktů naší společnosti (pergoly, přístřešky, zimní zahrady, ploty a brány, stínící technika a další) po celé ČR. Montážní tým tvoří vždy 2-3 pracovníci, kdy min. 1 z nich je zkušených pracovníkem, který provede vaše zaškolení. Každé montážní vozidlo je vybaveno profesionálním ručním nářadím značky Hilti. K instalaci produktů používáme lehkou mechanizaci pro co nejsnadnější manipulaci s produkty, tak aby nedošlo k poškození. Připojte se k týmu 11 montážních skupin. Uhrazení rozšířeného řidicského oprávnění (např. ŘP. E - přívěsný vozík do 3,5 t). Příspěvek na nový služební telefon. Služební neomezený paušál od O2. Možnost se svážet firemním vozidlem s jinými kolegy. Stavenky, motivující platové ohodnocení, profesionální nářadí Hilti, možnost trvalého pracovního poměru.
Kontakt na tel. 518 324 833 Po-Pá od 8:00 do 16.00 hod, na mail: lukas@sunsystem.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem