Montéři (Hodonín)

Air Technology s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Montéři". Nástupní mzda je 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Montéři
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Air Technology s.r.o.
Čajkovského 4235
695 01 Hodonín 1

+420 774 017 139

Další informace o volném místu

Pracoviště: Čajkovského 4235/47, 695 01 Hodonín.
Náplň práce: montáž, servis a opravy klimatizačních jednotek, včetně průmyslových a přesných technologických. Výroba chladících okruhů pro nové klimatizační jednotky. Montáže na stavbě, občasné krátké výjezdy po celé ČR, občasná pohotovost na telefonu. Instalace a obsluha systémů Měření a regulace pro chlazení. Realizace zakázek v hi-tech datacentrech. Přidružené práce ve výrobě - pájení, pomocná CNC výroba.
Požadujeme: spolehlivost, dochvilnost a pečlivost v práci, ŘP sk. B, schopnost přijímat novinky a učit se jim - samostatnost i práce v týmu, schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou, praxe v oboru chlazení nebo praxe v tomto či příbuzném oboru vítána.
Nabízíme: mimořádné hodnocení aktivity a iniciativy (možnost podílu na zakázkách), dlouholeté zajímavé zaměstnání, zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností (interní technická a manažerská školení), služební telefon, stabilní sympatický pracovní kolektiv, možnost praxe a zácviku v dalších odbornostech dle Vašeho zájmu, 2 dny sick days, lidský přístup k pracovní době, příspěvky na sport a relaxaci.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Zdeňka Ořeská
+420 774 017 139
kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 29.5.2019