Mzdová účetní a personalistka (Mutěnice)

Vinařství Mutěnice, s.r.o. nabízí v obci Mutěnice volnou pracovní pozici "Mzdová účetní a personalistka". Nástupní mzda je od 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mzdová účetní a personalistka
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Mutěnice
Mzda:
od 36 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Vinařství Mutěnice, s.r.o.
Údolní 1174
69611

Další informace o volném místu

Vinařství Mutěnice s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici samostatná mzdová účetní s praxí a personalistka. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Nástup možný ihned.
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru (VŠ výhodou), uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel), znalost mzdového a personálního systému Pamica, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, znalost legislativy ČR, min. 5 let praxe ve vedení mzdové agendy, znalost pracovněprávní legislativy, zkušenost s HR procesy (nábor, inzerce, hodnocení), praxe na personálním oddělení alespoň 2 roky.

Hlavní náplň práce: zajišťování veškeré personální administrativy vinařských společností (cca 150 zaměstnanců), nábor a výběr zaměstnanců, inzerce, personální agentury, selekce uchazečů, pohovory vyřizování dotací na zaměstnance z ÚP a v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání, vedení personální agendy: tvorba smluv, archivace, zajištění veškerých povinných pravidelných a vstupních prohlídek, povinných školení BOZP, PO apod., péče o stávající zaměstnance (spolupráce při hodnocení zaměstnanců, motivační systém…), komplexní zpracování mzdové agendy, roční zpracování daní, ELDP, přihlášky a odhlášky zaměstnanců na sociální a zdravotní pojištění, informační karty cizinců, zajišťováni povinností vyplývajících z platné legislativy, zastupování zaměstnavatele při kontrolách souvisejících s činností personálního oddělení (sociální správa, zdravotní pojišťovny atd.), příprava podkladů (docházka, příplatky, srážky) ze mzdového systému a jejich kontrola pro zpracování mezd, orientaci v daňových zákonech a mzdových předpisech.

Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, další zaměstnanecké benefity. Kontakt na tel. od 8:00 do 16:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem