Nákupčí s němčinou (Veselí nad Moravou)

SUN SYSTEM s.r.o. nabízí v obci Veselí nad Moravou volnou pracovní pozici "Nákupčí s němčinou". Nástupní mzda je 26 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Nákupčí s němčinou
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Veselí nad Moravou
Mzda:
26 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SUN SYSTEM s.r.o.
Ostrožská 220
69801

604103238

Další informace o volném místu

Pracoviště: Ostrožská 220, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadujeme: výborná znalost NJ, znalost AJ výhodou, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost.
Pracovní náplň nákupčí/ho: komunikace v NJ s dodavateli v zahraničí prostřednictvím telefonu, emailu nebo schůzek, evidence, zpracování objednávek a komunikace se skladem.
Nabízíme následující: práci na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce, stabilní společnost fungující přes 20 let, která je lídrem na trhu ve svém oboru, různé firemní benefity (stravenky, příspěvky, školení, odměny a další) prémie na základě počtu vyřízených objednávek.
Stravenkový paušál, motivující platové ohodnocení.
Odesláním své žádosti potvrzujete, že souhlasíte se zařazením Vašeho životopisu do aktuální databáze SUN SYSTEM, s.r.o., a v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů vyslovujete souhlas se zpracováním osobních údajů, a to výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání, a to na dobu do písemného odvolání souhlasu. Profesní životopis zaslat na mail: lukas@sunsystem.cz

Kontakt na zaměstnavatele

SUN SYSTEM s.r.o.
Lukáš Mičo
jednatel
604103238
bogarova@sunsystem.cz


Poslední změna: před 1 měsícem