Nástrojaři (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Nástrojaři". Nástupní mzda je od 43 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Nástrojaři
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 43 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: má odpovědnost za odstranění závad, oprav a realizaci výměny forem na strojích a zařízeních. Plní příslušný podíl z úkolů dlouhodobých i krátkodobých, stanovených nadřízeným pracovníkem. Přijímá hlášení o poruchách a problémech s formami od ostatních pracovníků a odstraňuje je. Vede záznamy o formách pro statistické vyhodnocení a prevenci. Dodržuje platné nařízení vedoucího. Pravidelnou preventivní údržbou udržuje strojní zařízení v dobrém technickém stavu. Nese odpovědnost za zpracování, změnách a udržování aktuálnosti přidělené dokumentace.
Požadujeme: vzdělání: vyučen v oboru nástrojář nebo příbuzném oboru. Praxe v oboru min. 3 roky. Zkušenost se svařováním, základní kurz svařování TIG, svařování plamenem. Samostatnost, spolehlivost. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, praxe se vstřikovacími formami, znalost hydraulický a pneumatických systémů. Angličtina / němčina A2.
Kontakt na tel. 518 390 581, na mail: Bronislava.Vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem