Obchodně technický poradce pro Českou republiku (Hodonín)

Parket koncept s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Obchodně technický poradce pro Českou republiku". Nástupní mzda je 25 000–65 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodně technický poradce pro Českou republiku
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000–65 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Parket koncept s.r.o.
Brněnská 3163
695 01 Hodonín 1

Další informace o volném místu

Pracoviště: Brněnská 3163/38, 695 01 Hodonín. Obchodně technického poradce pro Českou republiku, který se také rozhodl nebýt průměrný a který má chuť samostatně pracovat, zvládne každodenní cestování často do večerních hodin, kontakt s desítkami zákazníků najednou, kvalifikované poradenství při řešení realizačních, technických problémů a reklamací stálých zákazníků a uzavírání obchodů. Spolehlivého férového obchodníka, který rád poznává nové lidi a baví jej vyhledávat nové obchodní příležitosti. Na začátku Vás samozřejmě zaškolíme.
Výsledkem Vaší práce budou spokojení současní i noví zákazníci a splněné plány prodeje. Požadujeme práci s PC na uživatelské úrovni (MS Office) a ŘP sk.B. Praxe v oboru s podlahovinami, nebo v dřevařském oboru a výborné dosavadní výsledky ve Vašich předcházejících činnostech jsou samozřejmě také výhodou. Čeká Vás zodpovědná a pro naši společnost důležitá práce, stabilní zaměstnání ve firmě, která je na trhu již od roku 2002.
Pokud práci zvládnete a ukážete co ve Vás je, stanete se jedním z nejdůležitějších lidí v naší firmě. Bez odměn se silně motivující variabilní složkou a dalšího vzdělávání Vás nenecháme! Můžete se spolehnout na zázemí profesionální marketingové a obchodní podpory. K dispozici budete mít služební auto SUV i pro soukromé účely, notebook a mobilní telefon. Budete si moci vybrat z pestrých volitelných benefitů z našeho sociálního a benefitního smíšeného fondu.
Zaujala Vás nabídka práce? Pak pošlete svůj životopis na Parket koncept s.r.o, kontaktní osoba Vilém Haltmar, email: haltmar@parketkoncept.cz, nebo prostě zavolejte na tel. +420 606 617 778

Kontakt na zaměstnavatele

Vilém Haltmar
haltmar@parketkoncept.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 25.10.2018