Obchodní asistent/ka přípravy a rozpočtů výroby bazénů (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Obchodní asistent/ka přípravy a rozpočtů výroby bazénů". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní asistent/ka přípravy a rozpočtů výroby bazénů
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
69602

Další informace o volném místu

Obchodní asistent/ka přípravy a rozpočtů výroby bazénů
člověka, který se chce vypracovat na důležitou pozici. Na této pozici budete komunikovat se zákazníky, pomáhat s kreslením, tvorbou cenových nabídek a přípravou výroby bazénů. Postupně se budete učit a stávat se na této pozici samostatným.
Pokud jste člověk, který ví, že když chce uspět a stát se profesionálem v nějakém oboru musí být trpělivý a musí se tento obor dobře naučit.
Abyste na této pozici byli úspěšní, jediné, co potřebujete je: trpělivost, ochota se učit, vztah k počítání, grafice a estetice a prostorové vnímání. Znalost němčiny výhodou.
A co za to dostanete:
Jistotu dobré a stabilní práce, zaučení, práci mezi profesionály, příjemné pracovní prostředí, spravedlivou odměnu dle dosažených výkonů a uznání od svého okolí.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Obchodní asistent/ka přípravy a rozpočtů výroby bazénů na e-mail: kariera@macekasyn.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny