Obchodní asistent/ka pro správu eshopu a marketing (Veselí nad Moravou)

SUN SYSTEM Servis s.r.o. nabízí v obci Veselí nad Moravou volnou pracovní pozici "Obchodní asistent/ka pro správu eshopu a marketing". Nástupní mzda je 20 500 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní asistent/ka pro správu eshopu a marketing
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Veselí nad Moravou
Mzda:
20 500 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SUN SYSTEM Servis s.r.o.
Ostrožská 220
69801

518324833, 725994991

Další informace o volném místu

Nabízíme: základní nástupní plat 20 500 Kč (po dobu 3 měsíců), po zapracování 25 000 Kč + provize, příspěvek na nový služební telefon, služební neomezený paušál od O2, příspěvek na stravenkový paušál, příspěvky na doučování cizího jazyka, příspěvky na kurzy a školení vhodné pro další pracovní uplatnění, možnost pracovního růstu.
Požadujeme: výborná znalost anglického jazyka, uživatelská znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel, aj.), výhodou znalost práce s Google suite (dříve Google apps - Gmail, kalendář, disk, aj.), výhodou znalost práce s CRM a ERM systémy (Soft-4-Sale, Pohoda, Helios, Raynet, aj.), výhodou znalost práce s rozhraním Startbox a Shoptet, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost, pokud neznáte aplikace Google suite (dříve Google apps) nebo CRM či ERM systémy, tak vám rádi pomůžeme se zaučením, případně vás provedeme interním školením nebo školením u našich poskytovatelů těchto služeb.
Náplň práce: náplní práce je kompletní správa eshopu a vyřizování objednávek jak u zákazníků, tak u dodavatelů. Do správy eshopu spadá přidávání nových produktů, úprava stávajících produktů, kontrola cen, úprava vzhledu a kompletní zajištění fungování eshopu. Dále vaší prací bude údržba webových stránek v interním rozhraní webu, do které spadá přidávání nového obsahu na webové stránky na základě podkladů od kolegů a jiné. Součástí vaší práce bude i různá marketingová činnost a správa sociálních sítí. Ročně se zúčastníte několika školení a zahraničních cest do různých destinací. Na závěr na této pozici budete vykonávat drobnou administrativní práci (různé typy výkazů pro dodavatele a státní orgány, komunikace s účetní a dalšími kolegy, aj.)
Příspěvek na nový služební telefon, služební neomezený paušál od O2, příspěvek na stravenkový paušál, příspěvky na doučování cizího jazyka, příspěvky na kurzy a školení vhodné pro další pracovní uplatnění, možnost pracovního růstu.
Kontakt na tel. 725 994 991, na mail: lukas@sunsystem.cz

Kontakt na zaměstnavatele

SUN SYSTEM Servis s.r.o.
Lukáš Miko
518324833, 725994991
lukas@sunsystem.cz


Poslední změna: před 3 týdny