Obchodní asistent/ka s NJ (Ratíškovice)

MACEK a SYN, s.r.o. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Obchodní asistent/ka s NJ". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní asistent/ka s NJ
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna
Za Mlýnem 1418
69602

Další informace o volném místu

Obchodní asistentka s NJ
Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování a rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní asistentka s NJ.
Požadujeme: znalost německého jazyka (schopnost domluvit se), příjemné vystupování, komunikativní osobu (komunikace se zákazníky), uživatelská znalost práce na PC, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost, zájem o zahraniční obchod.
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 30 - 35 000 Kč + odměny z obratu po zaškolení, rádi tě zaškolíme, příspěvek na stravování.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky, ověřování příchozích poptávek, vedení obchodních jednání, péče o stávající zákazníky, specifikace potřeb zákazníka a navrhování vhodných řešení, vedení evidence zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí, administrativa spojená s požadavky zákazníků, plánování a realizace služebních cest a obchodních schůzek, komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Obchodní asistentka s NJ na e-mail: kariera@macekasyn.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny